• Poprzednie eXpedycje
  • Korzystamy z oprogramowania CRM firmy
  • Egito CRM online

Komunikaty prasowe

1 lipec 2013

Po wielu miesiącach przygotowań nareszcie wystartowali! Expedycja IV Kongo stała się faktem. Nasi dzielni uczestnicy o 8 rano wyjechali prosto z zimowej stolicy Polski, Zakopanego, aby dotrzeć do oddalonej o 14 tysięcy kilometrów Republiki Demokratycznej Kongo. Przed nimi podróż z serca polskich Tatr, do samego serca Afryki. Oprócz niezbędnego bagażu (także emocjonalnego), zabrali ze sobą…śnieg z Kasprowego. Jak sądzicie, szalony pomysł? Już wkrótce będziecie mogli wziąć udział w konkursie – „co skrywa śnieg z Kasprowego”. Szczegóły niebawem!

Kim są nasi uczestnicy? To pasjonaci offroadu, dalekich wypraw, podróży i wszystkiego, co z nimi związane. Wiedzą, że na trasie wyprawy wszystko może się zdarzyć. Dlatego oprócz pozytywnego nastawienia zabrali ze sobą niezbędny sprzęt . Co prawda pełen obaw o bezpieczeństwo i realizację wyprawy patrzyłem za oddalającym się samochodem. Jednak wbrew pozorom, organizacja tego typu wyprawy nie jest trudna – dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych;)

Pewnie jesteście ciekawi, czym kierują się ludzie, którzy zdecydowali się przemierzyć kilkanaście tysięcy kilometrów drogami i bezdrożami Europy i Afryki. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Po prostu trzeba to przeżyć. A życie mamy tylko jedno, więc chęć zdobycia niezapomnianych doświadczeń, spotkania na swej drodze ludzi i miejsc tak kulturowo odmiennych to marzenie wielu z nas. Jednak co innego podążanie szlakiem wyznaczonym przez ulubionego autora podróżniczej literatury, a co innego przeżycie tego wszystkiego na własnej skórze. Expedycja IV Kongo to nie sceneria planu filmowego, to nie telewizyjny program rozrywkowy. Tutaj nie ma określonego szablonu. Jedyny scenariusz napisze życie.

Czy Kongo okaże się miejscem przyjaznym z perspektywy podróżnika, czy wręcz przeciwnie? Jak ułożą się relacje ze spotkaną na swej drodze ludnością etniczną? Jak wygląda Republika Demokratyczna Kongo XXI wieku – o tym uczestnicy wyprawy przekonają się na własne oczy. Koniecznie śledźcie Facebook’owy profil wyprawy https://www.facebook.com/e4kongo - o wszystkim będziemy informować Was na bieżąco!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>