• Poprzednie eXpedycje
  • Korzystamy z oprogramowania CRM firmy
  • Egito CRM online

Specjaliści

Przygotowując realizacje projektu Expedycji, korzystaliśmy z pomocy i wsparcia najlepszych specjalistów na rynku, których usługi gorąco Wam również polecamy:
/poniżej w kolejności realizacji działań wyprawowych …/

 

Agata Adamczyk & Współpracownicy – Kancelaria Radcy Prawnego
www.adamczyk-law.pl

Kancelaria AA&W stanowi owoc 14 lat doświadczeń w dziedzinie prawa gospodarczego oraz potencjału utalentowanych, wszechstronnych i oddanych klientom prawników.

Jesteśmy twórczy, mamy entuzjazm do pracy i niewyczerpany zasób pomysłów. Kapitał ten stanowi trzon nowoczesnej firmy prawniczej, która hołduje efektywności, wysokim kompetencjom oraz zasadom etyki prawniczej i biznesowej.

Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, chroniąc ich dotychczasowe osiągnięcia. Wspólnie z nimi tworzymy nowe przedsięwzięcia biznesowe.

Dobrze rozumiemy potrzeby współczesnych przedsiębiorców i wspieramy ich na drodze do sukcesu. Łączymy specjalistyczną wiedzę prawniczą ze zrozumieniem rzeczywistości biznesowej klienta, jego aktualnych priorytetów i strategii. Budujemy trwałe relacje z naszymi Klientami, opierając je na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i szacunku.
Biegle władamy językami obcymi, pracujemy dla wielu klientów zagranicznych, mamy na co dzień do czynienia z międzynarodowym obrotem gospodarczym.

Jesteśmy otwarci na świat i najnowsze technologie, dzięki którym możemy służyć Klientom szybciej, sprawniej taniej. Zatem, chociaż naszą siedzibą jest Kraków – sięgamy coraz dalej: do innych krajów i na inne kontynenty.

 

Chili Traders – Recruitment Agency
www.chilitraders.com
Chili Traders to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych, szkoleniach sprzedażowych oraz outsourcingu sprzedaży.
Cel, jaki przed sobą stawiamy to efektywna pomoc w rozwoju i kreowaniu nowych możliwości sprzedaży w Państwa przedsiębiorstwie.

W Chili Traders uważamy, że decydujący wpływ na sukces firmy mają pracownicy, a przede wszystkim odpowiednio dobrani i przygotowani do realizacji sprzedaży handlowcy.

Realizując rekrutacje poszukujemy nietuzinkowych i wyróżniających się osobowości handlowych, badamy i sprawdzamy ich kompetencje oraz stosując autorskie metody szkoleniowe podnosimy kwalifikacje zawodowe.

Rekomendowane przez nas osoby spełniają kryteria niezbędne do stworzenia nowych możliwości sprzedażowych.

Jesteśmy przekonani, że w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej szansą na dalszy rozwój każdego przedsiębiorstwa jest tworzenie i wykorzystywanie nowych możliwości sprzedaży.

Potrafimy pracować pod silną presją wyników w warunkach ostrej rywalizacji i konkurencji, nie zrażamy się porażkami, a co najważniejsze wytrwale dążymy do realizacji stawianych przed nami celów.

Dowiedz się więcej: www.chilitraders.com

 

Przylądek Zdrowia
www.przyladekzdrowia.pl

„Przylądek Zdrowia – Medycyna Podróży” jest jednym z Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży, specjalizujących się w świadczeniu usług w zakresie profilaktyki zdrowotnej przed wyjazdami w kraje o odmiennym klimacie.
Osoby poszukujące specjalistycznej porady przed podróżą, otrzymają w naszych Poradniach informacje na temat ryzyka zdrowotnego w podróży i odpowiedniej profilaktyki.

Indywidualnie dobieramy:

* ochronę przeciwmalaryczną (leki, środki zapobiegające ukąszeniom komarów: repelenty, moskitiery, odpowiednią odzież);
* odpowiednie szczepienia ochronne (obowiązkowe i zalecane w ruchu turystycznym) wykonywane na miejscu.

Wydajemy tzw. „żółtą książeczkę” czyli Międzynarodowy Certyfikat Szczepień.
Prowadzimy edukację „świadomy podróżnik” informując o sposobach zapobiegania m.in. biegunce podróżnych i innym chorobom tzw. brudnych rąk.
Informacje praktyczne:
Południe Krakowa – Kliny
Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży „Przylądek Zdrowia”
ul. Borkowska 5B, 30 - 438 Kraków

Północ Krakowa – Krowodrza
Międzynarodowy Punkt Szczepień „Przylądek Zdrowia”
ul. Prądnicka 76, 31-202 Kraków
(budynek Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej)
rejestracja telefoniczna: 500 570 520
rejestracja internetowa (całodobowa): www.przyladekzdrowia.pl
akceptujemy wszystkie formy płatności (gotówka, karta, przelew)

 

Draftsoft,  Egito.pl - oprogramowanie do zarządzania sprzedażą
www.egito.pl www.draftsoft.pl

Portal Egito.pl oferuje wysokiej klasy oprogramowanie typu CRM do zarządzania marketingiem i sprzedażą.

Produkt jest nieustannie rozwijany od momentu wprowadzenia na rynek w 2009 roku, dzięki czemu pozostaje jednym z najlepszych tego typu rozwiązań dostępnych w Polsce. Od samego początku Egito tworzone jest jako oprogramowanie webowe, dzięki czemu twórcy osiągnęli kompromis pomiędzy rozbudowanymi funkcjonalnościami, globalną dostępnością oraz przystępną ceną. Wdrożenia do przedsiębiorstwa platformy Egito umożliwia optymalizację wielu marketingowych i sprzedażowych działań, w tym organizację bazy klientów, zarządzanie przedstawicielami handlowymi, mailingi czy integracje z rozwiązaniami mobilnymi.

Dzięki CRM Egito sprawne i wydajne zarządzanie handlem nareszcie stało się możliwe.

 

IRR
www.irr.pl

Instytut Rozwoju Reklamy to Agencja Reklamowa Full Service.

Wspieramy procesy marketingowe naszych  klientów stosując w praktyce efektywne rozwiązania i wiedzę o rynku i konsumentach.

Tworzymy strategie marketingowe i reklamowe.

Adaptujemy strategie globalne uznanych marek na rynku polskim.  realizujemy kampanie produktowe i wizerunkowe b2c i b2b.

Nasz model kontaktu z klientami oparty jest na relacjach partnerskich i zakłada bliższą współpracę oraz wzajemny transfer wiedzy.
Pozwala to na tworzenie rozwiązań niezbędnych do realizacji celów klienta.
Efekty to kreatywne rozwiązania z  wysokim ROI, owocujące satysfakcją  klientów i długofalową współpracą

Klienci: Lenovo, Castrol, Pirelli, Hyundai, Berlin Chemie, Haribo, RTVEuroAGD, Honda, Hasco-Lek, Verbena, Hoouse of Albums, Ministerstwo Ochrony Środowiska

 

Rise
www.rise.com.pl

Jesteśmy jednym z najdłużej działających na polskim rynku wirtualnych biur.

Od wielu lat dostarczamy biura na godziny i usługi które niezbędne są do założenia firmy i prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy również pełną obsługę księgową oraz zakładania i rejestracji spółek czy to w Polsce czy też w innych krajach Europy.

Naszym celem jest dostarczenie Klientom w jednym miejscu wszystkich usług niezbędnych do codziennego prowadzenia firmy, od rejestracji spółki po bieżącą księgowość, tak by mógł on oszczędzić czas i uzyskać szybką odpowiedź na swoje potrzeby.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>