• Poprzednie eXpedycje
  • Korzystamy z oprogramowania CRM firmy
  • Egito CRM online

Idea

EXPEDYCJA IV KONGO – DO SERCA AFRYKI…
to wyprawa różniąca się pod każdym względem od wcześniejszych projektów Expedycji. Każda z organizowanych wypraw jest dla nas poprzeczką, którą staramy się podnosić coraz wyżej.

Celem uczestników tegorocznej wyprawy było  stworzenie materiałów dziennikarskich przybliżających lokalną specyfikę krajów afrykańskich oraz  promocja Polski i polskości  na całej trasie wyprawy.

Uczestnicy na własne oczy przekonali się o tym, że Afryka to kontynent wielu kontrastów i prawdziwa mieszanka wielokulturowości. Tereny górzystych wzniesień i piaszczysty saharyjski bezkres. Bogactwo marokańskich metropolii oraz ubóstwo mijanych na trasie wiosek. Żaden folder podróżniczy, żaden film, ani program dokumentalny nie oddają w pełni charakteru tej części świata. Zapierające dech w piersiach widoki oraz  spotkanie z lokalną ludnością uświadomiły im, jak świat może być piękny.

Musieli zmagać się z niełatwymi warunkami podróży, niesprzyjającym klimatem i niekiedy z własnymi słabościami. Jednak dla wytrwałych podróżników nie istnieją rzeczy niemożliwe, nawet sprowadzenie samego ambasadora, czy… jazda na nartach w sercu pustyni. Wszystkich miłośników podróży zachęcamy do śledzenia relacji z wyprawy, interesujących artykułów oraz galerii zdjęć.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:

www.facebook.com/e4kongo .