• Poprzednie eXpedycje
  • Korzystamy z oprogramowania CRM firmy
  • Egito CRM online

Sprzęt

sam zapał i chęć zmierzenie się z przygodą bez profesjonalnego przygotowania i sprzętu mogą nie wystarczyć do realizacji wyprawy.

to między innymi dzięki wsparciu naszych Partnerów, jesteśmy przygotowani na spotkanie z Afryką.

sprzęt wyprawy testowany jest w ekstremalnych afrykańskich warunkach – przeczytajcie jak się sprawuje ;) :

 

BAGAŻNIK DACHOWY
/dzięki bagażnikowi zyskaliśmy przestrzeń wewnątrz samochodu wyprawy, dzięki czemu mamy nadzieję że podróż dla uczestników będzie bardziej komfortowa.
Co więcej – mamy nadzieję że lekka ale zarazem solidna konstrukcja bagażnika zapewni również bezpieczeństwo przewożonego w jego wnętrzu sprzętu i bagaży. Niewątpliwie możliwość zamknięcia bagaży może się okazać nieoceniona przy postojach/.

zastosowany przez nas bagażnik zawdzięczamy firmie Tauruswww.taurus.info.pl

Taurusjest producentem bagażników samochodowych marki TAURUS oraz generalnym przedstawicielem w Polsce szwedzkiej firmy THULE i włoskich marek CAM i SUPERAUTO – wiodących w świecie firm produkujących bagażniki, boxy bagażowe oraz przystawki do przewozu wszystkiego, co może być potrzebne podczas wypoczynku i w pracy. W ofercie firmy Taurus dostępne są także przyczepy samochodowe.
po powrocie z wyprawy poznacie naszą opinię na temat bagażnika … aktualnie jesteśmy  zachwyceni czasem dostawy bagażnika i jakością obsługi ze strony firmy Taurus:)


BATERIE SŁONECZNE
/możliwy brak dostępu do źródła zasilania, szczególnie w czasie postojów zmotywował nas do zakupu elastycznych baterii słonecznych.
Mamy nadzieję że dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy własne i pewne źródło energii – niezbędne do potrzymania pracy laptopów, telefonów, aparatów fotograficznych i innych urządzeń/.
elastyczne baterie słoneczne wraz z wyposażeniem pozyskaliśmy od firmy ModernHome.pl


www.modernhome.pl

ModernHome.pl – jest liderem w dziedzinie energii słonecznej w turystyce !
Firma oferujemy niezawodne rozwiązania z zakresu energetyki odnawialnej: elastyczne baterie słoneczne, regulatory ładowania a także nowoczesne akumulatory litowo-jonowe oraz litowo-żelazowe, które idealnie sprawdzą się tam, gdzie dostęp do tradycyjnych źródeł energii jest utrudniony bądź niemożliwy.
na nasz zestaw składają się :

Elastyczna bateria słoneczna MH Flex 40W

Elastyczna bateria słoneczna XDISC XSOL-72P FLEX

Regulator ładowania LS1024 10A 12/24V
Regulator ładowania LS0512 – 5A 12V
2 x przewód solarny 4mm2 czarny -

mamy nadzieję że słońce dopisze ;) i energii będziemy mieli pod dostatkiem a na razie jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i kompetencji działu obsługi firmy ModernHome – dziękujemy Panowie za cenne uwagi.

 

LODÓWKA
/bez lodówki o wysokiej wydajności chłodzenia nie udało by nam się zrealizować jednego z celów wyprawy jakim jest przewiezienie śniegu z Kasprowego do Dakaru.

Mając śnieg będziemy mogli również zrealizować konkurs pt. „co skrywa śnieg z Kasprowego…” .

lodówkę wraz z zestawem montującym pozyskaliśmy od firmy Dometic Poland

www.waeco.pl

na nasz zestaw składają się :

Przenośna lodówka kompresorowa CoolFreeze CFX35ACW01


Uniwersalny zestaw mocujący
do CF32

jesteśmy przekonani że przewożona (zamrożona) w lodówce żywność zapewni nam nie tylko brak rewelacji żołądkowych ale i przysłuży się zapewnieniu dobrego stanu zdrowia uczestników w trakcie wyprawy.

Oceniamy również że możliwość pokrzepienia się zimnym lub schłodzonym napojem przy tropikalnych temperatura będzie wydatnie wpływać na dobre samopoczucie uczestników.

A z uwagi na cele wyprawy – pokładamy również dużą ufność w zapewnienia z firmy Dometic dotyczące stałego utrzymania przez lodówkę niskiej temperatury wynoszącej ok -22 stopni C. i  zapewniającej stabilny, głęboko zmrożony stan przewożonego przez nas śniegu i skrywanego pod nim tajemniczego ładunku ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>