• Poprzednie eXpedycje
  • Korzystamy z oprogramowania CRM firmy
  • Egito CRM online

Partnerzy

Partnerzy Expedycji !
bez Was, Waszej życzliwości dla naszego projektu, pomocy i wsparcia w realizacji ale często też osobistego zaangażowania wykraczającego poza ramy formalne – realizacja Expedycji Kongo nie była by możliwa.
Dziękujemy Wam za to że jesteście z nami !

bez względu na charakter, skalę i zakres zaangażowania w projekt Expedycji – każdy z naszych Partnerów wart jest naszego polecenia !

poniżej w kolejności (już wkrótce) alfabetycznej nasi Partnerzy :

http://24pr.pl

W Serwisie 24PR.pl  są archiwizowane  i udostępniane komunikaty prasowe firm i instytucji przekazywane przez nie same oraz informacje prasowe dotyczące działalności firm i instytucji przygotowywane i przesyłane przez  agencje PR.

Ponadto na stronach  serwisu umieszczane są również informacje dotyczące rozwoju branży PR w Polsce i na świecie.

Serwis 24PR.pl współpracuje z Partnerami, którzy są zainteresowani poinformowaniem interesariuszy o prowadzonej działalności.

Oferta serwisu 24PR.pl adresowana jest do:
- firm,
- instytucji i organizacji,
- agencji public relations,
- działy PR-u korporacyjnego
- dziennikarzy,
- właścicieli portali.

DLJM System

DLJM System to wiodący w Polsce integrator systemów automatyki budynkowej przeznaczonej dla domów, biur, hoteli i przemysłu. Od ponad 10 lat projektujemy i wdrażamy systemy inteligentnego budownictwa, które pozwalają kontrolować wszystkie  instalacje obiektu z dowolnego miejsca na świecie. Specjalizujemy się w projektach nietypowych i nowatorskich.

Nasze systemy pozwalają na: oszczędność energii i zmniejszenie kosztów eksploatacji, podniesienie poziomu bezpieczeństwa budynku i przebywających w nim osób, podniesienie komfortu oraz zwiększenie estetyki pomieszczeń. Więcej na:  www.inteligentnebudownictwo.com.pl

http://centrumpr.pl/

Centrum Prasowe CentrumPR.pl łączy w sobie:

Serwis prasowy przeznaczony dla dziennikarzy, agencji prasowych i innych osób profesjonalnie związanych z mediami, a także dla wszystkich zainteresowanych aktualnymi informacjami na temat polskiej gospodarki.

Dziennikarstwo obywatelskie umożliwiające interaktywne tworzenie i publikację artykułów przez amatorów dziennikarstwa, zazwyczaj niezwiązanych zawodowo z pracą dziennikarza czy reportera. CentrumPR stanowi pole do popisu dla każdego, kto czuje chęć ubrania swoich opinii w słowa artykułu prasowego i nie boi się podzielić nimi z resztą społeczności internetowej.

Katalog presell page, którego zadaniem jest pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych.

Instrument dla Agencji Public Relatons – mini biuro prasowe oraz internetowy system do dystrybucji artykułów prasowych.  Funkcjonalność aplikacji umożliwia dziennikarzom dotarcie zarówno do aktualnych, jak i archiwalnych informacji prasowych oraz galerii zdjęć.

 

 

http://www.autocentrum.pl/

AutoCentrum.pl jest serwisem społecznościowym skierowanym do szerokiego grona odbiorców. Magnesem jest unikalna treść – opinie pochodzące od samych kierowców. Na ich podstawie kupuje się w Polsce tysiące aut, usług, części zamiennych, akcesoriów. Większość użytkowników to konsumenci tuż przed dokonaniem zakupu. AutoCentrum.pl oferuje kierowcom także motogazetę, katalog nowych i używanych samochodów, porady techniczne i konsumenckie, multimedia oraz inne niezbędne informacje.

http://kobietamag.pl/

KobietaMag.pl to lifestylowy serwis dla kobiet. Portal nie jest przeznaczony dla konkretnego przedziału wiekowego. Wychodzi bowiem z założenia, że większość aktualnych wiadomości z zakładek Moda, Uroda, Kultura, Design przeczytają chętnie tak mamy, jak i ich córki. Jednym zdaniem pisze o wszystkim, co należy do obszaru zainteresowań większości Kobiet. Portal KobietaMag.pl – jako jedyny w chwili obecnej portal kobiecy proponuje swoim czytelnikom unikatowy system zdobywania nagród za czytanie. Za każde odwiedziny  portalu czytelnik dostaje punkty, które gromadzą się na Jego koncie. Te punkty są  walutą, którą płaci się za przedmioty wystawione na aukcjach. NIE MA ŻADNYCH INNYCH OPŁAT za te przedmiot. Posiadacz największej ilości punktów ma szansę wylicytować dany przedmiot na aukcji. Dodatkowo przyznawane są punkty za komentarze, artykuły, linki do własnych filmów na YouTube. Po zakończonej aukcji, bez żadnych opłat dany przedmiot jest wysyłany do zwycięzcy licytacji

http://www.motogen.pl/

www.konwmore.pl
KnowMore.pl - to społeczność ludzi ambitnych spragnionych wiedzy, kreujący styl życia, poruszający tematy ekologii, nauki oraz zagadnień społecznych.

Magazyn studencki „Spinacz”
www.espinacz.pl
Magazyn Studencki „SPINACZ” to międzyuczelniane pismo akademickie na Górnym Śląsku, którego misją jest integrowanie młodych ludzi, kształcących się w różnych uczelniach i miastach konurbacji śląskiej. Głównym zadaniem jest INTEGRACJA – SPINANIE lokalnego środowiska studenckiego. W czasopiśmie poruszamy tematy dotyczące studiowania, inicjatyw studenckich, kariery, kultury, rozrywki i sportu. Dzięki doświadczonej, blisko 40-osobowej redakcji, składającej się ze studentów i absolwentów wielu uczelni z regionu, jesteśmy stale w centrum wydarzeń. Równocześnie z gazetą działa serwis internetowy www.eSpinacz.pl.

NOWY EKRAN S.A.
www.NowyEkran.net
Nowy Ekran to platforma medialna/portal społecznościowy, o charakterze Informacyjnym, Edukacyjnym i Opiniotwórczym. Projekt powstał w październiku 2010 r. korzystając z doświadczeń, rozwiązań technologicznych i wizualnych portalu HuffingtonPost. Podobnie jak HP w USA, Nowy Ekran powstał na bazie krytyki i rozliczenia obecnego rządu w Polsce, oraz sytuacji geopolitycznej w UE i na Świecie. Zaowocowało w krótkim czasie zbudowaniem bardzo dużej, stale rosnącej społeczności autorów/blogerów – co jest głównym sukcesem i znakomitą bazą do budowy niezależnej, opiniotwórczej Platformy Medialnej.
www.NowyEkran.net, powstał jako „blogosfera” w oparciu o 5000 autorów posiadając takie działy tematyczne jak: polityka, ekonomia i prawo, społeczeństwo, kultura „media watch”, nauka i technika, styl życia. Z czasem następuje stopniowy wzrost „zakładek” tematycznych. NowyEkran jest platformą wyrażania opinii – nie ma żadnej cenzury tematycznej. Obowiązuje prosty regulamin portalu, który muszą akceptować wszyscy autorzy.

www.dlastudenta.pl
dlaStudenta.pl to obecnie największy portal studencki w Polsce. W maju 2011 roku portal osiągnął rekordową oglądalność 1 850 000 unikalnych użytkowników (statBiznes). Portal powstał dziewięć lat temu we Wrocławiu – w mieście studenckim i mieście dla studentów.
Obecnie posiadamy 20 odsłon w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Naszą zaletą jest przede wszystkim duża przejrzystość portalu, gwarantowana przez podział na poszczególne serwisy: m.in.dlamaturzysty.pl, Praca, Rozrywka, Kultura, Muzyka, Studia, Sport, Stancje, Turystyka, Kobieta oraz Facet.
Wszystkie serwisy pełnią również rolę „studenckiego niezbędnika” dla tych, którzy dopiero wkraczają w społeczność akademicką. Baza uczelni, szkół podyplomowych i językowych, organizacji studenckich, kin, teatrów, ośrodków kultury, pubów, dyskotek, akademików, stołówek studenckich – wszystko to pozwala na odnalezienie się w nowym środowisku.

www.dziennikturystyczny.pl
Dziennik Turystyczny – codzienne wiadomości z branży turystycznej. Serwis informacyjny skierowany do wszystkich, którym sprawy polskiej i światowej turystyki są bliskie.

www.travelster.pl
Travelster.pl jest portalem gromadzącym społeczność miłośników podróżowania. Publikowane są tu relacje i galerie z wypraw tych dalekich oraz tych bliższych, a także informacje i ciekawostki związane z turystyką. Jeśli lubisz podróże, dołącz do nas.

www.poland-export.com
Poland-Export.com to miejsce gdzie każda polska firma, która eksportuje, planuje eksport lub chce pozyskać klientów z zagranicy powinna pokazać swoją ofertę.
Kilka faktów:
- 9 wersji językowych portali
- 14 serwisów w najpopularniejszych domenach narodowych
- Zero inwazyjnych reklam
- Wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych Google, Bing, Yahoo, Altavista
- Rozbudowana na całym świecie sieć partnerska portali b2b
- Odwiedzający z ponad 140 państw na świecie
- Ponad 63% użytkowników spoza Polski

Miesięcznik Truck & Van
http://www.truck-van.pl/
Miesięcznik Truck & Van to magazyn, w którym piszemy kompleksowo o wszystkim, co związane z transportem samochodowym – zarówno tym dużym, jak i nieco mniejszym. Piszemy o samochodach dostawczych, ciężarowych, specjalnych, autobusach, naczepach, zabudowach, wyposażeniu dodatkowym, ogumieniu, paliwach, olejach, systemach elektronicznych i wszystkim, co ważne dla transportu. Miesięcznik kierujemy do osób profesjonalnie związanych z transportem samochodowym i sprzętem oraz rozwiązaniami technologicznymi w nim wykorzystywanymi. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na produkty oraz usługi wpływające na zwiększenie wydajności i efektywności, a przede wszystkim na redukcję kosztów w transporcie. Nasi czytelnicy poszukują właśnie takich rozwiązań.

www.inwestycje.pl
Niezależny portal finansowo – gospodarczy, jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów,managerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szukających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania pieniędzy. Użytkownikami serwisu są top menedżerowie, dyrektorzy zarządzający, właściciele firm, inwestorzy indywidualni. W każdym dziale znajduje się od sześciu do dziesięciu poddziałów, dając łącznie blisko 70 podziałów. Inwestycje.pl stanowią zatem bogate źródło informacji o rynku inwestycyjno – kapitałowym w Polsce i na świecie.

Magazyn „Dookoła Świata”
www.dookolaswiata24.pl
Magazyn turystyczno-podróżniczy Dookoła Świata, dwumisięcznik, na polskim runku od 1954 roku. Od trzech lat w nowej szacie graficznej. Publikuje materiały dotyczące świata, kontynentów, krajów i Polski. Zwracamy uwagę na historię, tradycje i kulturę różnych miejsc na świecie. Opisujemy wyprawy, wyjazdy i informacje, które odkrywamy. Na łamach magazynu serie: Na koniec świata i z powrotem, Kobiety pokonują granice, Szlakiem Polskich Odkrywców oraz rankingi podróżników.

Stowarzyszenie MANKO
www.manko.pl
Stowarzyszenie MANKO to jedna z najbardziej aktywnych i kreatywnych organizacji pozarządowych w Polsce, która ma na koncie wiele z sukcesem zrealizowanych ogólnopolskich kampanii społecznych, tj. Lokal Bez Papierosa.pl, Nie pal przy dziecku, RyzyKOchania, PrzeTESTujsie, Pilnuj Drinka i GO To Małopolska. Stowarzyszenie to także wydawca mediów: Magazynu Studenckiego MANKO, Myśl Zdrowo, Głosu Seniora, Drogowskazu Maturzysty, portalu manko.pl oraz MANKO TV.
MANKO współpracuje z szeregiem państwowych i międzynarodowych instytucji. Nasze działania przyczyniły się do wprowadzenia w Polsce zakazu palenia w miejscach publicznych. MANKO to także współtwórca Partnerstwa „Polska Bez Dymu”. Działalność Stowarzyszenia doceniona została kilkoma nagrodami oraz wyróżnieniami w prestiżowych konkursach, takich jak: Biały Kruk, Złote Spinacze, Kryształy Soli, Laury Magellana, Medal Obywatelski oraz nagrodą w międzynarodowym konkursie Global Tobacco Control Alumni Awards for Excellence za skuteczne wdrażanie polityki antytytoniowej.

www.dizer.pl
Dizer.pl powstał z myślą o każdym, kto chce wiedzą, doświadczeniem, refleksją, pasją, historią podzielić się z innymi użytkownikami internetu. Portal jest w całości tworzony przez Użytkowników i to czyni go niezwykle interesującym i oryginalnym. Na Dizerze możesz stworzyć własną, indywidualną i niepowtarzalną stronę zawierającą napisane przez Ciebie teksty. Koniec z chowaniem ich do szuflady!
Opowiedz jakąś historię, napisz o swojej pasji, zainteresowaniach, hobby. Podziel się z innymi tym, co kochasz, co Cię inspiruje, intryguje, porusza.
Dizer.pl tworzy przestrzeń do wypowiadania się na rozmaite tematy. Dzięki nam Twoje teksty dotrą do wielu odbiorców.
Dołącz do nas, jeśli lubisz pisać i pragniesz stworzyć własny, niepowtarzalny zbiór tekstów opublikowany w sieci.
Naszą misją jest zorganizowanie i utrzymanie na wysokim poziomie otwartej platformy dla wszystkich, którzy chcą zamieszczać teksty własne, ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne.

www.inforynek.pl
InfoRynek – Internetowy Rynek Ogłoszeń. Ogłoszenia Darmowe Bez Rejstracji !
Chcemy dać Państwu możliwość dodawania ogłoszeń bez płacenia i bez rejestracji. Chcemy docierać w każdy zakątek Polski do wszystkich, którzy szukają mieszań, używanych samochodów, mebli dziecięcych itd, a także do tych, którzy mogą zaoferować ich sprzedaż.

Agencja Interaktywna Red Papaya
www.redpapaya.pl
Zajmujemy się marketingiem internetowym oraz tworzeniem i rozwijaniem stron i aplikacji internetowych. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania marketingowe silnie wyróżniające markę na tle konkurencji. Główny zakres usług: e-marketing, e-biznes, pozycjonowanie stron w Google, hologramy 3D, kody QR, aplikacje mobilne, dedykowane aplikacje internetowe, social media, materiały graficzne.

Dwumiesięcznik „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle”
www.tworzywasztuczne.biz
Celem dwumiesięcznika „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle”,  jest rzetelne informowanie o nowościach, sprawdzonych produktach i technologiach, liderach w naszej branży i jej najistotniejszych problemach oraz przy tworzeniu uzupełniającej papierowe wydanie strony internetowej www.tworzywasztuczne.biz. Z każdym numerem czasopisma ukazuje się  dodatek tematyczny. Odbiorcami dwumiesięcznika „Tworzywa Sztuczne w Przemyśle” są przede wszystkim praktycy, na co dzień związani z branżą tworzyw sztucznych: przetwórcy, producenci, dystrybutorzy, projektanci, kadra uczelni technicznych i studenci. Tytuł rozprowadzany jest przez prenumeratę, wysyłkę rotacyjną, Kolportera i Garmond Press oraz na branżowych targach, seminariach i konferencjach.
Dwumiesięcznik jest regularnie ukazującym się czasopismem, a każdy numer zawiera temat przewodni oraz związany z nim ranking wiodących firm, a także stałe działy tematyczne:
-        aktualności,
-        tworzywa polimerowe,
-        branża gumowa,
-        maszyny i urządzenia,
-        technologie,
-        recykling i techniki odzysku,
-        normy, przepisy i finanse,
-        targi i konferencje.

Czasopismo „Materiały Kompozytowe”
www.materialykompozytowe.biz
Czasopismo ukierunkowane jest na dynamicznie rozwijający się rynek kompozytów oraz maszyny i technologie wykorzystywane do produkcji tych materiałów. Działy tematyczne kwartalnika to: materiały kompozytowe, maszyny i urządzenia,  technologie,  transport, elektrotechnika, budownictwo i przegląd rynku. Czasopismo wysyłane jest do przedstawicieli firm, kadry zarządzającej, jak i technologów, kierowników produkcji, a także do kadry naukowej.
Magazine focused on the rapidly growing market for the composites, the equipment and technology which are used in producing these materials. Subject headings of the quartely are: composite materials, machinery and equipment, technologies, transport, electrotechnics, architecture, market review.
We are sending the magazine to representatives of the companies, executives and technologists, production managers as well as faculty research units.

Portal Menedżer Sprzedaży
www.menedzersprzedazy.pl
Menedżer Sprzedaży to portal wartości. Naszą misją jest tworzenie dokładnie sprofilowanej platformy wiedzy i wymiany informacji pomiędzy menedżerami sprzedaży różnych szczebli. Zapraszając do współpracy ekspertów z zarządzania sprzedażą, wybierając z rynku najważniejsze publikacje i istotne materiały w tym zakresie, staliśmy się najbardziej wyspecjalizowanym serwisem w swojej dziedzinie.

www.forumbiznesu.pl
Forum Biznesu jest platformą kontaktów buissness to buissness, poruszającą bieżącą tematykę gospodarczą i prezentującą firmy i instytucje, wyróżniające się na polskim rynku jakością oferowanych produktów i usług, innowacyjnością, dynamiką rozwoju oraz działalnością społeczną, na łamach portalu www.forumbiznesu.pl oraz w dwóch cyklach wydawniczych w  Dzienniku Gazecie Prawnej – Forum Biznesu i Rzeczpospolitej – Biznes Trendy.
Forum Biznesu jest także organizatorem ogólnopolskich programów konkursowych:
- Najwyższa Jakość QI (największy konkurs jakościowy w Polsce, aktywizujący małe, średnie i duże firmy oraz samorządy wokół idei zarządzania jakością) – w 2013 r. VII edycja,
- Innowacja Roku,
- Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobra Firma, Dobry Pracodawca
- Przyjazna Gmina,
którym patronują m.in. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polska Akademia Nauk.
Ponadto, własny Dział Badań i Analiz Rynku Forum Biznesu, zajmuje się przeprowadzaniem badań konsumenckich w ramach programów „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów” oraz „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

 www.excluzive.pl
„Excluzive.pl jest portalem skierowanym do ludzi sukcesu, ceniących styl i jakość. Portal to 12 zakładek tematycznych, w których umieszczone są informacje o najnowszych trendach modowych, ciekawych ofertach inwestycyjnych, luksusowych samochodach, podróżach, alkoholach oraz najnowszych technologiach. Dzięki patronatom medialnym nad wieloma prestiżowymi wydarzeniami, Excluzive.pl stale się rozwija i jest rozpoznawalny przez coraz większe grono odbiorców. Kojarzymy się z luksusem, profesjonalizmem i kulturą.”

www.puellanova.pl
PuellaNova.pl to kobiece miejsce w sieci, w którym każda pani znajdzie coś dla siebie. Na stronie znajdziecie ciekawe reportaże, teksty, których nie ma nigdzie indziej, porady, recenzje kosmetyków, przepisy kulinarne, kalkulatory, e-kartki oraz konkursy organizowane kilka razy w miesiącu! Jednak to tylko część propozycji, jakie Redakcja przygotowała dla swoich czytelniczek. Niezwykłym miejscem jest FORUM, gdzie odwiedzający stronę mogą dyskutować, poznawać się, radzić i wpływać na rozwój strony, tworzyć ją razem z Redakcją.

www.biznespolska.pl
BiznesPolska – portal biznesowy, najnowsze informacje dotyczące bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce.

www.estilopress.com
e!stilo magazine to jedyny na polskim rynku magazyn lifestylowy o profilu eko. To nowoczesne pismo dla kobiet pokazujące najnowsze ekotrendy w świecie mody, urody, designu, kuchni i kultury. W przystępny sposób podpowiada jak ekologicznie i aktywnie spędzać czas oraz jak zostać świadomym konsumentem. Jest doskonałą lekturą dla wszystkich, także tych, którzy dopiero pragną wkroczyć w świat zielonego stylu życia.
Twórzmy wspólnie modę na eko!

www.wspierambiznes.pl
WspieramBiznes.pl to informacyjny portal biznesowy, skierowany do wszystkich, którzy: interesują się biznesem, marketingiem i zarządzaniem, nowymi technologiami, finansami; planują założyć własną działalność gospodarczą; szukają rzetelnej informacji.
Portal WspieramBiznes.pl to rozbudowane medium internetowe, w którym proponujemy aktywny udział przy wspólnym tworzeniu bazy artykułów informacyjnych, katalogu firm, katalogu stron, serwisów tematycznych, działu ekspert radzi.
Jeżeli prowadzisz swój własny biznes dołącz do nas. Już dziś na portalu Wspieram Biznes możesz: pokazać swoją firmę w Internecie – dodaj wpis do branżowego katalogu firm; przeczytać ciekawe materiały branżowe – artykuły, informacje, opinie ekspertów; znaleźć partnerów dla twoje firmy.

www.arcyradio.pl
ArcyRadio powstało z myślą o młodych, ambitnych ludziach mieszkających, bądź uczących się w Szczecinie. Chcemy, aby zintegrowało środowisko studenckie naszego miasta, by tak jak w innych ośrodkach akademickich było ono silne i miało coś do powiedzenia. ArcyRadio to studenckie radio Szczecina. ArcyRadio gra przez całą dobę, przez cały rok. Jego misją jest dostarczenie rozrywki i informacji interesujących młodych ludzi z naszego miasta oraz propagowanie wartościowych zjawisk artystycznych, których nośnikiem jest dźwięk. Rozgłośnię tworzy grupa idealistów i pasjonatów, którzy tworzą swe audycje z wielkim zaangażowaniem i sercem. ArcyRadio to również studencki portal internetowy – www.arcyradio.pl – z interesującymi i przydatnymi informacjami dla szczecińskiego żaka, polecanymi wydarzeniami oraz ciekawymi artykułami.

www.ForElite.pl
Portal ForElite.pl promuje jakość oraz wyselekcjonowane i wyróżniające się produkty i usługi.
To, co charakteryzuje współczesny świat i otaczającą nas rzeczywistość to natłok informacji. Codziennie toniemy w gąszczu nazw, firm, ofert, produktów. I codziennie zadajemy sobie pytanie: co wybrać? A wybór nie jest prosty. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć portal.Naszą misją jest stworzenie oferty informacyjno-handlowej zawierającej produkty i usługi z wysokiej półki oraz miejsca oferujące wysoki standard. Dla kogo? Dla ludzi wymagających. Dla tych, którzy cenią jakość oraz poszukują wyróżniających się, a przede wszystkim wyselekcjonowanych rozwiązań, tzw. „pereł” w oceanie informacji. Dla osób świadomych, chcących dokonywać najlepszych wyborów. Czy warto skorzystać z oferty ForElite? Warto. ForElite to gwarancja jakości. Każdy produkt i każda firma zostały wybrane spośród wielu obecnych na rynku. ForElite to także synonim komfortu. Bogata oferta produktów i usług w jednym miejscu, bez zbędnego przeszukiwania tysiąca stron. ForElite to oszczędność czasu – a tego przecież nie sposób kupić czy też zatrzymać!

www.dziennikimotocyklowe.com to wyjątkowa platforma przeznaczona dla motocyklistów miłujących podróżowanie bez względu na użytkowany przez nich sprzęt czy na pokonywane trasy w zakresie skali trudności, miejsca na świecie, a także ilości uczestników w grupie. To również platforma promująca bezpieczną jazdę motocyklem. To również platforma działająca na rzecz budowy zrozumienia, tolerancji i zaufania do kierowców i pojazdów mechanicznych, w szczególności samochodowych.

http://www.abcmaroko.pl/

Trasa Ekspedycji IV Kongo wiedzie między innymi przez Maroko – jedną z
perełek Afryki. Jeśli chcecie bliżej poznać ten kraj, jego atmosferę,
kulturę, kuchnię i najciekawsze zakątki – zajrzyjcie na www.abcmaroko.pl
Zastawiasz się czy warto jechać do Maroka? Jakiej spodziewać się pogody? Jak
zaplanować podróż i których atrakcji nie można ominąć? Tu znajdziesz
odpowiedź! Naszym celem jest dostarczenie ciekawych, wiarygodnych i
nietuzinkowych informacji o Maroku w Polsce.
Abcmaroko.pl to doskonały wstęp do marokańskiej podróży

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>