• Poprzednie eXpedycje
  • Korzystamy z oprogramowania CRM firmy
  • Egito CRM online

Wystawy Fotografii

wystawa i wernisaż fotografii w RISE

Nuta egzotyki w centrum miasta? Czemu nie!

20 września w siedzibie krakowskiego biura wirtualnego RISE odbył się wernisaż Expedycji IV Kongo. Na wystawie prezentowane były wybrane fotografie autorstwa uczestników wyprawy: Danuty Sikorskiej i Wojtka Stopki-Brzyskowego.

Sama formuła wirtualnego biura stała się inspiracją dla nietypowego sposobu prezentacji reprodukcji fotografii – zostały ustawione na biurkach coworkerów. Specyficzna, jak na galerię zdjęć, formuła skłoniła zwiedzających wystawę do zapoznania się z eksponatami z perspektywy siedzącej. W pewnym momencie nastąpiło swego rodzaju „zajmowanie miejsc pracy” przez naszych Gości.

Prezentację fotografii uzupełniał specjalnie na tę okazję przygotowany pokaz slajdów.

Pomimo tego, że kalendarzowa jesień zbliżała się wielkimi krokami, udało nam się przywrócić wakacyjną atmosferę promiennego lata. Impreza przebiegała przy akompaniamencie afrykańskich bębnów, nadając jej klimat rodem z Czarnego Kontynentu.

Wszystkim naszym Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie!

Zapewniamy, że to nie koniec podróżniczych atrakcji z naszej strony;)

serdeczne podziękowania dla firmy RISE (www.rise.pl) za wsparcie organizacyjne

 

ZAPROSZENIE e4k

Wystawy na terenie Targów w Krakowie /Expo Kraków/

W dniach 15-17 października gościliśmy na terenie Targów w Krakowie podczas EuroTool 2013. Duża powierzchnia hal targowych stanowiła idealne miejsce dla korzystnej ekspozycji naszych zdjęć. Pomimo tego, że uwaga zwiedzających powinna skupiać się na wystawcach, udało nam się przyciągnąć spore grono osób zainteresowanych reprodukcjami ekspedycyjnych zdjęć.

Okazało się, że dość nietypowe połączenie targów o tematyce technologicznej z wernisażem podróżniczych fotografii było strzałem w dziesiątkę.

Pasja do podróży może być czynnikiem łączącym osoby wywodzące się z różnych środowisk branżowych.

EUROTOOL (15-17.10.2013)

W listopadzie gościliśmy z wystawą fotografii na kolejnych wydarzeniach targowych na terenie Targów w Krakowie: HORECA/GASTROFOOD (13-15.11.2013) oraz KOMPOZYT-EXPO (21-22.11.2013).

Obrazy z dalekiej Afryki niezmiennie spotykały się z uwagą i zainteresowaniem nie tylko wystawców będących na targach ale również osób zwiedzających.

Niesamowite że osoby z różnych środowisk mają podobne zainteresowania i pasje – podróże, ciekawość i odkrywanie świata jest cechą niemal wszystkich, z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać na temat fotografii.

HORECA/GASTROFOOD (13-15.11.2013)

KOMPOZYT-EXPO (21-22.11.2013)

A prezentowanymi pracami były reprodukcje:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>